Nowa Karta Podarunkowa Sodexo

portret użytkownika ConTrust

Sodexo Motivation Solutions, ekspert i lider w Polsce, w dziedzinie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych, wprowadza do swojej oferty nową przedpłaconą Kartę Podarunkową. Na posiadaczy nowej Karty czekają promocje w tysiącach punktów handlowo-usługowych w całej Polsce, w tym promocje z nowymi, unikalnymi partnerami Karty takimi jak: Decathlon, Media Markt, Saturn, SMYK, Top Secret czy Troll. Dodatkową korzyścią jest internetowy klub poszukiwaczy promocji PromoStrefa Sodexo, dostępny dla użytkowników Kart Sodexo.

Karta jest wydawana we współpracy z Bankiem BPH na platformie VISA, co gwarantuje dostęp do 186 tysięcy punktów akceptujących w całej Polsce, a także umożliwia realizację płatności w Internecie oraz wypłatę gotówki z bankomatów.
Nowa Karta Podarunkowa Sodexo gwarantuje posiadaczom wiele korzyści. Karcie towarzyszy bogaty program promocji, dzięki któremu użytkownik otrzymuje rabaty sięgające nawet do 50% w ponad 4 tysiącach sklepów i punktów usługowych w całej Polsce. Nowością są unikalni partnerzy promocji: sieć sklepów sportowych Decathlon, markety ze sprzętem elektronicznym Media Markt i Saturn, sklepy dla dzieci SMYK oraz sklepy popularnych odzieżowych marek Top Secret i Troll. Aby ułatwić użytkownikom kart korzystanie
z atrakcyjnych ofert, Sodexo uruchomiło internetową Wyszukiwarkę promocji dostępną na www.sodexo.motywacja.pl, która pozwala na znalezienie wybranego produktu w atrakcyjnej cenie w pobliżu miejsca zamieszkania czy pracy posiadacza Karty.

Posiadacze Kart Podarunkowych Sodexo otrzymują również dostęp do PromoStrefy, internetowego klubu poszukiwaczy promocji. Po zalogowaniu się na stronie www.promostrefasodexo.pl użytkownik zyskuje możliwość zakupu artykułów w najkorzystniejszych cenach, a co tydzień może nabyć wybrany, markowy produkt taniej niż w innych, nawet internetowych sklepach! W programie dostępny jest sprzęt takich marek jak: Philips, Samsung czy Sony.

- Nowa Karta Podarunkowa Sodexo jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych Klientów i otwiera przed nimi nieograniczone możliwości bezgotówkowych zakupów. Tysiące punktów akceptujących, prostota obsługi oraz unikalna oferta promocji z nowymi partnerami, których sklepy są jednymi z najchętniej odwiedzanych przez polskich konsumentów – to główne zalety naszego nowego produktu – podsumowuje Arkadiusz Rochala, Dyrektor Marketingu i Rozwoju w Sodexo Motivation Solutions.

Idealne dla pracodawcy, bo…

Sodexo wprowadziło nową Karta Podarunkowa z myślą o pracodawcach, którzy szukają nowoczesnych
i efektywnych narzędzi motywacyjnych. Pracodawca przy zakupie Karty decyduje o wysokości jej doładowania, czyli wartości. Zgromadzone na Karcie środki pracownik może wydać w dowolnym punkcie handlowo-usługowym na całym świecie, w którym akceptowana jest karta VISA. Karta służy
do standardowych płatności bezgotówkowych, a także za jej pomocą można wypłacać gotówkę z bankomatu. Dla pracodawców, którzy myślą o nagradzaniu swoich pracowników w sposób długofalowy, Sodexo stworzyło możliwość jej kilkakrotnego doładowania, więc zakup Karty na Boże Narodzenie oznacza, że po kolejnym doładowaniu pracownik może się nią cieszyć także na Wielkanoc. Ponadto Karta sfinansowana z ZFŚS, jako świadczenie pieniężne, jest wolna od podatku dochodowego do wysokości 380 zł w roku podatkowym.

…idealne dla pracowników

Przedpłacona Karta Podarunkowa pozostawia pracownikowi wolność wyboru finalnej gratyfikacji czy prezentu. On sam zadecyduje, na jaki cel przeznaczy otrzymane środki i z jakiej oferty specjalnej skorzysta.
Pracownik może w pełni kontrolować wydatki, dzięki możliwości sprawdzania salda i historii transakcji zarówno przez Internet, za pośrednictwem strony www.sodexo.pl, oraz w bankomatach Banku BPH i sieci Euronet. Tak jak w przypadku tradycyjnych bankowych kart płatniczych, przedpłaconą Kartę Podarunkową Sodexo można w każdej chwili zastrzec.

Kategoria

Twoja ocena: Brak Ocena: 3 (2 głosów)