Getin Bank przygotował innowacyjne narzędzie dla Związku Harcerstwa Polskiego

Rewolucja w kwestach: dzięki puszkom z technologią zbliżeniową, datki można przekazać nawet gdy nie mamy gotówki – za pomocą karty płatniczej

Kategoria

Jakie nieruchomości kupują najchętniej milionerzy na świecie? - odpowiada Sotheby's International Realty

Sotheby's International Realty, globalny nr 1 na rynku nieruchomości luksusowych, podsumował wyniki sprzedaży za 2014 – rok ten okazał się rekordowy pod kątem wzrostów. Na samym rynku amerykańskim sieć osiągnęła wynik sprzedaży na poziomie 70 miliardów dolarów, co stanowi wzrost o 11% w stosunku do 2013 r. Jednocześnie, sieć znacząco poszerzyła swój zasięg – posiada już ponad 760 biur w 60 krajach. Publikacji wyników towarzyszy analiza dotycząca tego jakie nieruchomości najchętniej kupują najzamożniejsi ludzie na świecie.

Kategoria

MAB z nową kampanią wizerunkową BMW

Emocje i motoryzacyjne przeżycia to nieodłączny element świata BMW, do którego marka zaprasza w swojej najnowszej kampanii wizerunkowej. Działania reklamowe rozpoczęły się 16 marca. Za ich realizację odpowiada agencja MAB.

Kategoria

100% naturalny, puffingowany Ananas Puffins - DLA SYLWETKI, witalności, smaku i PRZYJEMNOŚCI!

Puffingowanie to unikalna technologia suszenia owoców, opatentowana przez markę Puffins – rodzimego producenta naturalnych i zdrowych przekąsek nowej generacji. Dzięki specjalnej technologii przetwarzania, owoce zachowują intensywny, owocowy smak, idealną chrupkość i moc wartości odżywczych. Wśród swojskich jabłek czy wiśni, w ofercie marki Puffins znajdziemy także smaki egzotyki – chociażby lekkiego, chrupiącego i przepełnionego słońcem… ananasa!

Kategoria

EXPO XXI Warszawa umacnia swoje szeregi

EXPO XXI Warszawa, najbardziej znany obiekt eventowy stolicy, rozwija swoją strukturę. Od stycznia Paulina Podolak awansowała na stanowisko Marketing & PR Specialist. Do zespołu dołączyła także Agnieszka Chachiel, pełniąc funkcję Senior Project Managera w dziale Service Center.

Kategoria

Manufaktura po raz kolejny wybrała TBWA

Agencja TBWA już po raz kolejny będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę kreatywną i komunikację marketingową łódzkiej Manufaktury. W ramach współpracy na 2015 rok zaplanowano sześć odsłon kampanii reklamowej, opartej na połączeniu nowoczesności miejsca z włókienniczymi tradycjami miasta. Pierwsza rozpoczęła się w marcu br.

Kategoria

Prezes EXPO XXI, Żaneta Berus, wśród ekspertów „Poland – Meetings Destination 2015”

Prezes EXPO XXI Warszawa, Żaneta Berus, już po raz drugi wystąpi w panelu eksperckim przygotowanym w ramach projektu „Poland – Meetings Destination”. Tegoroczna edycja konferencji organizowanej przez The Warsaw Voice, odbędzie się 16 marca br. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Kategoria

Nowe osoby w TBWA PR

Do zespołu agencji TBWA PR dołączyła Emilia Kulas na stanowisko Account Executive oraz Laura Domagała jako Junior Account Executive, zasilając szeregi działu Consumer PR.

Kategoria

SOK Z BORÓWKI BRUSZNICY– ekologiczny, z pierwszego tłoczenia, niezwykle cenny dla układu pokarmowego – tylko od marki RABENHORST

Ekologiczny Sok z borówki brusznicy to absolutny ewenement na naszym rodzinnym rynku soków i napojów, dostępny nareszcie dzięki niemieckiej marce Rabenhorst, która od ponad 200 lat wytwarza wyspecjalizowane soki owocowe, bogate w naturalne, wysoko przyswajalne witaminy i minerały niezbędne dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania. Gwarancję najwyższej jakości zapewniają nowoczesne, unikalne procesy produkcji, doświadczenie oraz odwieczna troska marki o doskonały i służący organizmowi człowieka produkt końcowy.

Kategoria