Motywacja pracowników a korzyści podatkowe

Święta wielkanocne, Dzień Dziecka, jubileusze – każda z tych okazji to świetny moment na opracowanie dobrego programu motywacyjnego dla pracowników.

Korzystnym podatkowo rozwiązaniem, zarówno dla pracowników, jak i pracodawców, są karty przedpłacone. Obdarowany wykorzysta taką kartę w ulubiony przez siebie sposób i przy okazji nie zapłaci podatku dochodowego, natomiast pracodawca nie rozliczy jej jako płatnik PIT.

Wydatek w kosztach

Kategoria

Zmotywowany pracownik to korzyści dla firmy

Z badań przeprowadzonych przez firmę badawczą IPSOS na zlecenie Edenred Polska wynika, że 32 proc. pracowników w Polsce odczuwa spadek motywacji do pracy*. Wzrastają też negatywne odczucia, co trzeciemu badanemu praca kojarzy się z obowiązkiem i rutyną.

Kategoria

Pracodawco, postaw na zdrowie swoich pracowników!

Zdrowie zatrudnionych to kapitał każdego przedsiębiorstwa, opłaca się zatem w nie inwestować. Potwierdzają to liczne badania m.in. Instytutu Gallupa, czy ARC Rynek i Opinia przeprowadzone w styczniu 2014 r. na zlecenie Sodexo Benefits and Rewards Services. O zdrowiu pracowników warto pamiętać, szczególnie w kontekście przypadającego 7 kwietnia Światowego Dnia Zdrowia.

Kategoria

Zapracowany Polak w dobrej formie, czyli dieta bez pudła!

Wraz z nadejściem wiosny jak bumerang powraca temat diet. Chcąc zadbać o kondycję oraz szczupłą sylwetkę wracamy na siłownię i zmieniamy dietę. Niestety, szczególnie w pracy, większość z nas zapomina o regularnym odżywianiu, tłumacząc się najczęściej brakiem czasu. Efekt, aż jedna trzecia aktywnych zawodowo Polaków w ciągu ośmiu godzin pracy je zaledwie jeden posiłek, zadowalając się kanapkami, słodyczami i drożdżówkami.

Lepiej jem, lepiej pracuję

Kategoria

Sensible Skin Care Systems Described

Even if the sun is not shining, you can still be taking in harmful rays. Sun screen lotions only offer protection from sunburns and don't protect the lower layers from UV damage. Natural skin care recipes normally contain the fruit pulp, fruit juice or in some cases both. If you struggle with acne, seriously rethink the cosmetics and haircare products you use since they both can come into contact with your zit prone zones (face, neck and back).

Kategoria

Reklama w branży spożywczej. Slogany reklamowe powinny mieć wyjątkowy smak!

Na rynku produktów spożywczych, dobre slogany reklamowe mają szczególnie duże znaczenie. Muszą dotrzeć z komunikatem do odbiorcy szybko i skutecznie. I przebić ofertę wyjątkowo licznej i aktywnej konkurencji.

Slogany reklamowe dla FMCG

Kategoria

Kierowcy przyznali kolejną nagrodę Webasto!

Niemal 84000 czytelników auto motor und sport uznało markę Webasto najlepszą wśród ogrzewań postojowych

Kategoria

portret użytkownika codes

Jak zaprezentować szeroki portfel marek?

Portfel marek jest sposobem firmy na konkurowanie na rynku. Od tego jak portfel marek jest zbudowany, co w sobie zawiera, jak jest zarządzany, zależy konkurencyjność firmy i jej pozycja rynkowa.

Jak zbudować optymalny portfel marek?

Kategoria

Psycholingwistyka a wizerunek

Psycholingwistyka – symbolizm fonetyczny na usługach namingu. Jak kształtować perswazyjne nazwy firm i nazwy produktów? Metody kształtowania unikalnych i skutecznych marketingowo nazw.

Kiedy powstała psycholingwistyka

Kategoria

Już 27 marca wielkie otwarcie 3 salonów NEONET w Łodzi

NEONET, jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV AGD I IT,

Kategoria